
Очисник інжектору MANNOL Injector Cleaner / MN9957 банка пластик 250 мл
94,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: MN9957
- +380 (75) 181-08-07Менеджер по роботі з клієнтами
- +380 (68) 181-08-07Керівник відділу продажу
Універсальний очищувач паливних систем бензинових двигунів (атмосферних і турбованих). Призначений для двигунів з багатоточковим упорскуванням (MPI) і безпосереднім (GDI), підходить для карбюраторних двигунів. Рекомендовано для бензинових двигунів, обладнаних системами очищення вихлопних газів, включаючи каталітичні нейтралізатори.
Властивості продукту:
- Швидко і ефективно очищає форсунки, видаляючи нагар, смолу та інші відкладення з голок і форсунок;
- Видаляє нагар та інші відкладення з впускних клапанів, клапанів і камер згоряння;
- Стабілізує процес згоряння бензину, забезпечує спокійне, рівне і повне згоряння палива;
- Полегшує пуск, усуває ривки і погану реакцію двигуна на дросель, стабілізує холостий хід і збільшує потужність двигуна за рахунок покращення розпилення палива. Знижує токсичність вихлопних газів;
- Економить паливо за інших рівних умов;
- Забезпечує додаткове змащення основних вузлів паливної системи (паливний насос і форсунки) і деталей циліндропоршневої групи, запобігаючи дорогий ремонт, продовжуючи термін їх служби і ресурс двигуна;
- Захищає паливну систему від корозії;
- Може використовуватися для запобігання бруду та відкладень на форсунках та інших частинах паливної системи.
Застосування: Доливати в бак перед заправкою в пропорції 250 мл на 50 літрів бензину. У разі сильного забруднення можлива втрата потужності. У цьому випадку замініть паливний фільтр і повторіть очищення.
Рекомендовано для регулярного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг Тари, Л | 0.250 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип товару | Для інжектора |
- Ціна: 94,50 ₴


